fbpx

NADCIĄGA NOWY NUMER MAGAZYNU „VITO TEAM 2”!

  • 21 lipca 2020

Minęło już sporo czasu od ostatniego wydania magazynu. Wszyscy nasi czytelnicy czekają z niecierpliwością aż pojawi się kolejny numer epickiej gazetki. My również nie możemy się doczekać!

  • Magazyn “Vito Team 2” – czasopismo odpowiednie dla dzieci?
  • Numer specjalny – nowe treści i epickie dodatki!
  • Gdzie kupić magazyn „Vito Team 2”?

Magazyn „Vito Team 2” – czasopismo odpowiednie dla dzieci?

Zapewne wielu rodziców zastanawia się, czy warto kupić swoim pociechom czasopismo. Na rynku pojawia się wiele pozycji, jednak nie zawsze znajdują się w nich wartościowe treści. Czasem płacimy jedynie za plastikowe dodatki. Jak jest u nas? Sięgając po magazyn „Vito Team 2”, dzieci mogą się wiele nauczyć, a co najważniejsze – nauka odbywa się przez zabawę! Nasi redaktorzy obalają mit, że jest ona nudna. Nauka może być fajna, szczególnie wtedy, kiedy jest inspirująca!

W „Vito Team” oraz „Vito Team 2” nie brakuje epickich zadań, które pobudzą szare komórki. Dzieci mogą wykazać się swoją kreatywnością podczas wykonywania poleceń z przeróżnych dziedzin. W magazynie nie brakuje także inspirujących artykułów dotyczących gier Minecraft oraz Roblox.

 Dla wszystkich śmiałków, którzy marzą o karierze youtubera, w magazynie „Vito Team 2” znajduje się poradnik, w którym krok po kroku można dowiedzieć się, jak nim zostać! Na dzieci czeka także wiele ciekawostek z życia Vito i Belli, komiks i wiele innych epickich treści i dodatków! W „Vito Team” łączymy przyjemne z pożytecznym – warto to sprawdzić!

Numer specjalny – nowe treści i epickie dodatki!

Nowy numer będzie wyjątkowy. Znajdzie się w nim mnóstwo atrakcyjnych treści, a także dodatków, których dotychczas nie było w „Vito Team2”!

Łamigłówki, quizy i zagadki umilą każdemu czytelnikowi wakacyjne dni. W jednym z artykułów zdradzimy sekrety powstawania magazynu! Pojawi się także rubryka poświęcona fanom Vito i Belli. Może znajdzie się tam Twoje zdjęcie bądź Twoja wypowiedź?!

Oczywiście nie zabraknie epickich dodatków, postaraliśmy się, aby były wyjątkowe i zaskoczyły każdego! Wśród nich znajdziecie między innymi:

  • smycz na klucze z niespotykanym logo Vito i Belli;
  • giganaklejkę, którą można ozdobić laptop, biurko, czy ścianę;
  • zeszyt z grafiką bohaterów Vito Team na małe i duże zapiski;
  • 4 plakaty z postaciami Vito Team;
  • zdjęcie Vito w dużym formacie!
  • 12 naklejek do mapy „Vito i Bella ratują świat”.

To już nasza tradycja, aby w wakacyjnym numerze podsumować cały rok pracy. Znajdziecie nowe statystyki i informacje dotyczące kanałów Vito Minecraft i KittyBella! Zbieraliście nasze Vitcoiny, które dodawaliśmy do „Vito Team 2”? W nowym wydaniu czasopisma przypomnicie sobie je wszystkie, a także poczytacie o ich mocach i właściwościach.

magazyn Vito Team 2
Magazyn “Vito Team 2”

Gdzie kupić magazyn „Vito Team2”?

Premiera czasopisma „Vito Team 2 Extra” w sklepach stacjonarnych Vito Shop oraz w salonach Empik nastąpi 31 lipca.

Na stronie vitoshop.pl już rozpoczęła się przedsprzedaż magazynu! Zamówienia złożone w przedsprzedaży zostaną wysłane 2 dni przed premierą.

Zeszyty Vito i Bella
Wyprawka szkolna Vito i Bella