fbpx

DZIEŃ DZIECKA 2021

  • 26 maja 2021

To jeden z ulubionych dni w roku każdego dziecka. Niektórzy rodzice stają na rzęsach, aby spełnić oczekiwania swojej pociechy, a inni nagradzają je w zależności od zachowania lub otrzymanych stopni szkolnych. Należy jednak pamiętać, że zarówno Dzień Dziecka, jak i Dzień Mamy oraz Taty powinny trwać każdego dnia w roku, tak aby relacje rodzinne były oparte na wzajemnym szacunku i miłości.

  1. Kiedy obchodzimy Dzień Dziecka?
  2. Jak spędzić Dzień Dziecka?
  3. Jaki prezent na Dzień Dziecka?

Kiedy obchodzimy Dzień Dziecka?

W wielu krajach, w tym w Polsce, Międzynarodowy Dzień Dziecka obchodzony jest pierwszego dnia czerwca już od 1950 roku. Z kolei Organizacja Narodów Zjednoczonych oficjalnie zatwierdziła go cztery lata później. W roku 2021 Dzień Dziecka przypada na wtorek, co może wpłynąć na nieco krótszą i mniej beztroską zabawę, ale miejmy nadzieję, że każdemu umili to spędzanie wielu godzin w szkolnej ławce.

Co ciekawe, nie we wszystkich krajach na całym świecie Dzień Dziecka organizowany jest 1 czerwca. We Francji połączony jest on ze Świętem Rodziny, które przypada na 6 stycznia, a w Japonii dziewczynki i chłopcy mają swoje osobne święta, które celebrują kolejno 3 marca i 5 maja.

Ciekawostka: Każdego roku 1 czerwca w gmachu polskiego parlamentu obraduje Sejm Dzieci i Młodzieży. Akcja ta trwa od 1994 roku i ma za zadanie zainteresować młode osoby polityką oraz parlamentaryzmem.

Jak spędzić Dzień Dziecka?

Sposobów na spędzenia Dnia Dziecka może być mnóstwo. Wszystko zależy od możliwości, którymi dysponujemy, od tego, co najbardziej lubią robić nasze pociechy, a także od pogody, która czasami nie rozpieszcza nas nawet w czerwcu. Załóżmy jednak, że nad całą Polską zaświeci słońce, a niebo będzie bezchmurne i spokojne. Świetnym pomysłem wydaje się być piknik nad rzeką lub jeziorem połączony ze sportowym wysiłkiem! Namów swoich bliskich, przygotujcie różne smakołyki i wyruszcie za miasto trochę się odprężyć. Wykorzystajcie do tego śniadaniówkę oraz bidon od Vito Team.

Aby zadbać o zdrowie i kondycję, wybierzcie się tam rowerami i weźcie ze sobą np. piłkę plażową lub do siatkówki. Kolejną ciekawą opcją na spędzenie tego epickiego dnia jest pójście do kina, może
w repertuarze znajdziecie coś odpowiedniego? Wiadomo też, że niemal każdy uwielbia lody, a lodziarnie już teraz wznawiają swoją działalność i przygotowują się na najgorętszy okres w ciągu całego roku. Może wybierzecie się tam całą rodziną?

Jeśli szukasz drobnego upominku, a Twój syn lub Twoja córka lubi czytać, sięgnij po drugie wydanie „VitoTube” – czasopisma rozrywkowo-edukacyjnego spod szyldu Vito Team. Znajdziesz w nim nie tylko rozwijające treści i zadania, ale także tajemniczy voucher na fantastyczne atrakcje przygotowane przez Vito i Bellę! Wręcz go już 1 czerwca jako gwarancję otrzymania prezentu, a jego realizacji dokonaj w okresie wakacyjnym. Gwarantujemy, że Wasza cierpliwość się opłaci!

voucher na niespodziankę od Vito i Belli

Jaki prezent na Dzień Dziecka?

Wielu rodziców zastanawia się, co wybrać na Dzień Dziecka dla swojej pociechy. Odpowiedź na to pytanie zależy od wielu czynników. Z pewnością posiadasz dużą wiedzę o zainteresowaniach swojego dziecka. Skorzystaj z niej i przygotuj odpowiedni upominek.

Mogą być to gadżety związane z jego ulubionymi bohaterami, bilety do kina, teatru lub na koncert, wejściówki do zoo, domu zabaw lub wesołego miasteczka. Bardzo ważny jest także wiek dziecka, któremu planujemy wręczyć taki upominek. Niektóre z propozycji przygotowanych dla 12-latka mogą być nieprzystosowane dla 8-latka, który znajduje się w innym momencie rozwoju ruchowego i psychicznego.

Jeśli Twoje dziecko jest fanem Vito i Belli, a także filmów z kanałów Vito Minecraft i KittyBella, na stronie www.vitoshop.pl z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego na upominek z okazji Dnia Dziecka. Największe zainteresowanie w tym okresie budzą zestawy gadżetów w atrakcyjnych cenach.

Na początek proponujemy zestaw wyjątkowych maskotek uszytych w Polsce, a znajdziesz w nim Vito, Bellę i Hektorka, czyli najpopularniejsze postacie świata Vito Team. Pamiętaj, że cena produktów w pakiecie jest zdecydowanie niższa, niż wartość pojedynczych aukcji.

maskotki bella, vito i hektor

Tak samo jest w przypadku zestawu młodego artysty, w którym umieściliśmy dwie epickie kolorowanki oraz aż 12 kredek dwustronnych! To łącznie aż 53 obrazki do pokolorowania! Atrakcyjnym prezentem na Dzień Dziecka wydaje się być także nasz głośnik bluetooth, dzięki któremu utwór Vito pt. „Tsunami” wybrzmi jeszcze lepiej! Gadżet posiada kilka funkcji, a wśród nich: możliwość słuchania radia, odbierania połączeń telefonicznych, a także odtwarzania utworów w formacie MP3 dzięki wbudowanej karcie pamięci.

PRZENOŚNY GŁOŚNIK BLUETOOTH + RADIO – vito team

Gdy za oknem zrobi się jeszcze cieplej, a kurorty nad morzem i jeziorami będą wzywać rzesze turystów, warto zaopatrzyć dziecko w ręcznik plażowy. Do wyboru są dwa wzory: granatowy z Vito, Bellą, Hektorkiem i Pysią, a także jasnoniebieski z tymi samymi bohaterami. Dzięki niemu odpoczynek na piasku stanie się jeszcze przyjemniejszy, a jego właściciel będzie z dumą akcentować swoją przynależność do społeczności Vito Team.

ręcznik Vito i Bella

Odwiedź sklep internetowy Vito Shop w poszukiwaniu innych fantastycznych pomysłów na prezent
z okazji Dnia Dziecka.

Zobacz tez inne artykuły:

Czy dziecko może poruszać się po ścieżce rowerowej? – VitoTeam.pl
Kim są Vito i Bella? – VitoTeam.pl

Odwiedź nas na YouTube:

TWORZYMY WŁASNE LUCKY BLOCKI W MINECRAFT! | Vito i Bella – Vito Minecraft
OTWIERAM SWÓJ BIZNES! *nowa seria* | Bella