fbpx

Vito Tsunami Run (NOWOŚĆ)

  • 2 kwietnia 2020

PIERWSZA GRA MOBILNA DLA FANÓW VITO TEAM.

Zapewne postaci Vito nie trzeba Wam przedstawiać, jednak dla internetowych wędrowników, którzy trafili tu przypadkowo, kilka słów tytułem wstępu.

Vito Tsunami Run!

Vito to założyciel genialnego kanału na YouTubie – Vito Minecraft, zrzeszającego ponad 2 miliony subskrybentów. Jest youtubowym przodownikiem w tworzeniu filmów dla dzieci i młodzieży w tematyce najpopularniejszych gier komputerowych – Minecraft i Roblox. Szczególną sympatię zyskał dzięki serii „Baza vs Tsunami”, w której to razem ze swoją nieodłączną partnerką z kanału KittyBella budują bazę, aby ochronić się przed zalewającą ich falą tsunami.

BAZA VS VITO I BELLA TSUNAMI.

Vito Tsunami

To właśnie w związku z wysoką popularnością tej serii „tsunami” stało się znakiem rozpoznawczym tej pary YouTuberów, punktem zaczepienia oraz tytułem pierwszego hitu muzycznego Vito! Wielki przebój Vito feat. Bella – Tsunami już po jednym dniu wskoczył na pierwsze miejsce karty na czasie w rankingu YouTube, a obecnie ma już ponad 7 milionów wyświetleń! Przyjemny i rytmiczny utwór o motywującym charakterze nakłania odbiorców do realizacji swoich marzeń mimo napotykających ich przeszkód, z którymi muszą się zmierzyć, tak jak Vito i Bella z tytułowym tsunami.

Vito i Bella – Tsunami.

Vito feat. Bella – Tsunami

W tekście swojej piosenki Vito docenia kluczową rolę fanów, dzięki którym wciąż  jest „na dobrej fali”. To właśnie dla nich stworzył osobną serię ubrań, która swoim nienachlanym wzorem i wyjątkowym, holograficznym napisem podbiła serca wszystkich sympatyków utworu „Tsunami” oraz kanału Vito Minecraft. Limitowaną edycję ubrań – oficjalny merch – możecie podejrzeć tutaj:  https://vitotsunami.pl/. Sam utwór dostępny jest na platformach: YouTube, Spotify oraz Tidal.

Tsunami Merch
Tsunami Merch

Vito Tsunami Run! Nowość.

Mamy zatem serię filmów o tsunami, piosenkę, która stała się internetowym hitem oraz szeroką kolekcje ubrań. Dlaczego więc nie pójść dalej i nie stworzyć gry mobilnej? Pomysłowi przedsiębiorcy, tworzący markę Vito Team, pomyśleli też o tym. Pełna wersja gry jest już dostępna dla użytkowników systemu Android do pobrania za darmo w sklepie z aplikacjami. Odpalając ją, możemy usłyszeć w tle znaną melodię z piosenki „Tsunami”.  Po wpisaniu nazwy oraz wybraniu avatara swojej postaci rozpoczyna się wersja instruktażowa, podczas której możemy nauczyć się poruszania w świecie gry. Zadaniem gracza jest pomoc Vito w ucieczce przed goniącą go falą tsunami.

Misja wcale nie jest taka prosta…

Misja wcale nie jest taka prosta, jak mogłoby się wydawać. Na drodze czyha nas wiele przeszkód i pułapek, z którymi musimy się zmierzyć. Począwszy od kamieni, skończywszy na złowrogich zombie czy toksycznych pająkach. Podczas ucieczki ważnym elementem jest zbieranie Vitcoinów – monet, które przy odpowiednich ilościach można wymieniać na dodatkowe atrakcje w grze – stroje, serduszka dające życie, gadżety, czy wzmocnienia, dzięki którym możemy korzystać z udogodnień (np. jednorazowe odbicie się od wody zamiast utonięcia). 

Wielkie pokłony dla twórców za to, że gra nie jest stworzona jako maszynka do wyciągania pieniędzy, o czym świadczy to, że nie trzeba wykupywać subskrypcji, aby pobrać ją ze sklepu z aplikacjami oraz fakt, że na większość atrakcji i udogodnień możemy sami sobie zapracować – wystarczy grać i zbierać monety, których po drodze nie brakuje. Oczywiście w wersji dla „leniwych” możemy przyspieszyć niektóre procesy i wykupić interesującą nas funkcję za niewielką opłatą. Warto dodać, że z poziomu aplikacji mamy bezpośrednie przekierowanie do nowych filmów na kanale Vito oraz jego oficjalnego sklepu Vito Shop!

VITO Tsunami Run NOWOŚĆ

Vito Tsunami Run
Vito Tsunami Run – Nowa Gra.

Kluczem do sukcesu będzie nauczenie się komend, wyczucie odpowiedniego momentu i obserwowanie tego, co na nas czyha.

Vito Tsunami Run to niezwykła gratka dla fanów Vito niezależnie od płci, a także dla miłośników gier zręcznościowych. Dopracowane plansze, pomysłowe poziomy i doskonała, wesoła grafika, to tylko kilka pozytywów, którymi możemy opisać tę grę. Z ogólnodostępnego dla użytkowników aplikacji rankingu graczy wynika, że gra „Vito Tsunami Run” pochłonęła już niejedną osobę i może stać się hitem w historii mobilnego grania.

Zobacz inny artykuł: