fbpx

Vito i Bella w „Dzień Dobry TVN”!

  • 16 maja 2020

Popularność Vito i Belli dociera nie tylko do młodych fanów Minecrafta czy Robloxa, ale także do świata dorosłych. Ich pracę oraz zaangażowanie doceniają także dziennikarze ze znanych stacji telewizyjnych oraz portali internetowych. Jedna z najpopularniejszych stacji w naszym kraju przygotowała krótki reportaż o Vito i Belli. Jak w nim wypadli?

  1. „Dzień Dobry TVN” – o czym jest program?
  2. Reportaż o Vito i Belli.
  3. Jak obejrzeć „Dzień Dobry TVN” online?

„Dzień Dobry TVN” – o czym jest program?

Dzień dobry TVN, Vito i Bella, Youtube, Youtuberzy, Vito i Bella idole dzieci,
Logo Dzień Dobry TVN – Goście Vito i Bella

TVN to jedna z dwóch najpopularniejszych komercyjnych stacji telewizyjnych w Polsce. Wchodzi w skład Grupy TVN, a swoją emisję rozpoczęła 3 października 1997 roku. Stacja do dziś stawia na produkcje własne, jak np. „Uwaga!” i „Superwizjer” oraz licencjonowane, jak np. „Millionerzy” czy „Mam Talent”. Jednym z najbardziej lubianych formatów stacji jest „Dzień Dobry TVN”. To poranny magazyn emitowany codziennie w godzinach 8:00-11:30, który powstał we wrześniu 2005 roku.

W listopadzie 2013 roku widzowie obejrzeli dwutysięczny odcinek programu. Prowadzący codziennie zapraszają nowych gości i dyskutują z nimi na różne tematy. Stałe punkty programu to też m.in. przegląd prasy, kącik kulinarny oraz występ muzyczny. Kto prowadzi „Dzień Dobry TVN”? Gospodarzy programu jest wielu, a są to m.in. Dorota Wellman i Marcin Prokop, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Kinga Rusin i Piotr Kraśko, itd. Gdzie nagrywane jest „Dzień Dobry TVN”? Studio TVN mieści się na najwyższym piętrze budynku przy ulicy Marszałkowskiej 76 w Warszawie.

Reportaż o Vito i Belli

Czy „Dzień Dobry TVN” jest dla dzieci? Oczywiście! Bardzo często poruszane są w nim tematy, które zainteresują najmłodszych widzów, jak np. reportaż o Vito i Belli z 3 kwietnia. Po tym, jak ogłoszono emisję odcinka z fragmentem o youtuberach, mnóstwo fanów czekało przed telewizorami na twarze swoich idoli. Vito i Bella nie pojawili się jednak na kanapie w studiu, ale online – rozmowę z nimi przeprowadzono za pomocą kamerki. Opowiadali oni o swojej pracy oraz pokazali miejsce, w którym nagrywają filmy. Ponadto podkreślili, jak ważną rolę w procesie tworzenia odgrywa odpowiedzialność. „Ciągle pamiętamy, że to wszystko jest dla dzieci, że to jest nasza grupa docelowa,

Vito i Bella w Dzień Dobry TVN, reportaż, idole dzieci.
Vito i Bella w Dzień Dobry TVN

więc uważamy na to, co mówimy, co pokazujemy” – powiedziała Bella. Z kolei Vito podkreślił, że wszystkich swoich subskrybentów traktują jak własne dzieci. W reportażu wystąpili także fani Vito i Belli, którzy potwierdzili, że w ich szkołach nie ma osoby, która nie znałaby tej pary youtuberów. Ważna wypowiedź należała również do pani psycholog, która doceniła wesoły i kolorowy świat Minecrafta, zaznaczając, że rodzice powinni interesować się tym, do jakich treści mają dostęp ich pociechy. Vito Minecraft i KittyBella to najlepsze kanały dla wielbicieli gry Minecraft w serwisie YouTube. Dlaczego? Zapewniają dobrą zabawę i wprowadzają dzieci w bajkowy świat. Jeśli chcesz obejrzeć krótki reportaż o Vito i Belli w „Dzień Dobry TVN”, link znajdziesz poniżej.

Jak obejrzeć „Dzień Dobry TVN” online?

Odcinek programu „Dzień Dobry TVN”, w którym pojawił się reportaż o Vito i Belli, został wyemitowany 3 kwietnia. Na stronie internetowej stacji opublikowano także artykuł pt. „Vito i Bella – internetowi idole najmłodszych”, w którym znajdziesz odpowiedzi na wiele pytań, m.in. jakie imiona mają Vito i Bella oraz kiedy powstał pierwszy kanał Vito. Gdzie obejrzeć powtórkę odcinka? Reportaż z Vito i Bellą znajdziesz pod tym linkiem – https://dziendobry.tvn.pl/a/vito-i-bella-youtuberzy-ktorych-pokochaly-wszystkie-dzieci. Jeśli chcesz odszukać konkretny materiał i dowiedzieć się, co będzie jutro w „Dzień Dobry TVN”, odwiedź tę stronę – https://dziendobry.tvn.pl/.

Odwiedź nasze kanały na YouTubie:

Vito i Bella grają w Roblox
Vito i Bella grają w Minecraft

Podobne artykuły!

http://vitoteam.pl/index.php/2018/12/26/body-of-migrant-girl-returned/
Vito i Bella artykuł o…
Vito i Bella Tsunami