fbpx

#zostańwdomu z VITO I BELLĄ!

  • 2 kwietnia 2020

„Zostań w domu” to akcja, która ma na celu zachęcić całe społeczeństwo do pozostania  w swoich domach na czas trwania pandemii koronawirusa. Dlaczego musimy zostać w domu? Ograniczenie kontaktów z innymi osobami to duża szansa na powstrzymanie wirusa. Pozostając w domu  chronimy siebie oraz inne osoby przed zarażeniem. Cała ekipa Vito Team przychodzi z pomocą, aby umilić Wam czas w domowym zaciszu!

  1. VITO W DOMU – nowa strona internetowa dla fanów Vito i Belli!
  2. Jak zorganizować przestrzeń do nauki zdalnej?
  3. Kreatywne zabawy w domu.
  4. Jak bezpiecznie zrobić zakupy?

VITO W DOMU – nowa strona internetowa dla fanów Vito i Belli!

W trosce o naszych widzów oraz ich rodziców stworzyliśmy stronę internetową (http://get.webd.pl/w-domu/ – czekamy na dokończenie strony), na której przygotowaliśmy mnóstwo inspiracji do wykorzystania w domu! Zarówno rodzic, jak i dzieci znajdą porady dotyczące  higieny i bezpieczeństwa. Zadbaliśmy również o to, aby czas w domu był mądrze spożytkowany przez dzieci. Na stronie codziennie pojawiać się będą nowe pomysły na zabawy oraz challenge!

Jak zorganizować przestrzeń do nauki zdalnej?

Na czas zawieszenia zajęć w szkołachMinisterstwo Edukacji Narodowej zachęca do nauki zdalneji samodzielnej pracy w domu. Jest to bardzo trudne, ponieważ dom kojarzy nam się z odpoczynkiem od zajęć szkolnych i ewentualnym odrobieniu lekcji. Jak więc zadbać o to, aby uczyło nam się miło i efektywnie w domu? Podziel pokój na strefę zabawy oraz strefę nauki! Warto zaopatrzyć się w przybory szkolne, dzięki którym nauka będzie radosna. W Vito Shop znajduje się cała gama wyjątkowych produktów z kolekcji szkolnej od Passo. Zeszyty w trójlinię oraz w kratkę z bohaterami Vito Team to idealny produkt do sporządzania notatek dla każdego ucznia.

Bella - Zeszyt w kratkę - idealny do prezent do robienia notatek. #zostańwdomu
Bella – Zeszyt w kratkę – idealny do prezent do robienia notatek. #zostańwdomu
#zostańwdomu Vito - zeszyt niebieski
#zostańwdomu Vito – zeszyt niebieski

Do notowania świetnie sprawdzą się długopisy z postaciami 3D Vito i Bella! Z takimi gadżetami pisanie stanie się frajdą, a szkolne notatki będą jeszcze lepsze niż dotychczas.

Długopis 3D Vito - Nauka w domu.
Długopis 3D Vito – Nauka w domu.

Do przechowywania kredek i długopisów wykorzystaj piórnik kostkę. Piórnik dostępny jest w różnych wzorach i kolorach, dlatego spodoba się zarówno dziewczynkom, jak i chłopcom. Dla tych, którzy cenią sobie komfort i porządek nawet w drobiazgach, polecamy piórnik z wyposażeniem. W jego zawartości znajdują się wszystkie niezbędne akcesoria. Piórnik dostępny jest w różnych wzorach i wersjach kolorystycznych.

Piórnik Vito & Bella
Piórnik Vito & Bella

Dla tych, którzy chcieliby mieć wszystkie niezbędne artykuły z kolekcji szkolnej mamy gotowe pakiety szkolnedla chłopca oraz dziewczynki – teraz w wyjątkowej promocji!

Zestaw szkolny!

Pakiet szkolny dla chłopca.

Do nauki przy komputerze przyda się podkładka pod mysz! Ten innowacyjny gadżet z pewnością poprawi komfort pracy ucznia. Grafiki na podkładce przedstawiają motywy ze świata bohaterów Vito Team, jest to zatem idealny pomysł na prezent dla fana Vito i Belli!

Podkładka pod myszkę - Vito i Bella
Podkładka pod myszkę.

Podobno z zegarem ściennym od „Vito Team” czas upływa przyjemniej. Pora to sprawdzić! Różnorodne wzory i kolory sprawią, że ten gadżet doskonale sprawdzi się w dziecięcym i młodzieżowym pokoju.

Zegar na ścianę. Vito i Bella.
Zegar na ścianę.

Kreatywne zabawy w domu.

Nudzie mówimy STOP! Zachęcamy do kreatywnego spędzania czasu wolnego w domu. Odwiedzajcie naszą nową stronę Vito w domu i korzystajcie z czekających tam na Was wyzwań i zabaw. Znakomitym pomysłem w wolnym czasie jest także zagranie w grę mobilną Vito Tsunami Run, więcej informacji znajdziecie o niej klikając w link: ( tu odnośnik do artykułu o grze mobilnej).

Śpiewanie i tańczenie to również świetna opcja na wiosenne popołudnie w domu. Warto więc zanucić i zatańczyć do piosenki VITO feat. BELLA – TSUNAMI! Jak jeszcze przygotować się na wolne dni w domu? Czytaj magazyn „Vito Team”! Znajdziesz w nim mnóstwo dodatków, nowinek z życia Vito i Belli, a także poradnik youtubera oraz porcję wiedzy i zabawy.

Dla fanów planszówek przygotowaliśmy zestaw gracza! Jest to gra planszowa, która spodoba się całej rodzinie, a Twoje karty dotychczas schowane w pudełku kolekcjonerskim będą mogły ujrzeć światło dzienne.

Zestaw Gracza
Zestaw Gracza

Brak możliwości pobawienia się z kolegami i koleżankami oraz spędzenia czasu tak, jak dotychczas jest dla nas wszystkich bardzo trudne. Na mniejsze i większe smutki warto mieć przy sobie swoją ulubioną maskotkę. Maskotka Vito oraz maskotka Belladoskonale sprawdzą się dla młodszych dzieci jako przytulanka. Dla tych starszych maskotka posłużyć może jako produkt kolekcjonerski.

Maskotka Vito. #zostańwdomu
Maskotka Vito!

Mamy również znakomitą nowość –  minecraftową pufę, o którą często pytaliście podczas spotkań dla fanów. Co to takiego? Jest to sześcian wykonany ze styropianu i pokryty poliestrowym materiałem. Produkt jest wielofunkcyjny, w pokoju dziecka, a także nastolatka posłuży jako siedzisko lub stolik na książki! Pufa dostępna jest w różnych wzorach i wariantach kolorystycznych.

Minecraftowa Pufa, Vito #zostańwdomu
Minecraftowa Pufa

Po tak intensywnym i pełnym atrakcji dniu czas na błogi sen, do którego przyda się poduszka! W naszym sklepie znajdziesz duży wybór poduszek dwustronnych. Niedawno na naszej stronie pojawiła się także nowość – modna w tym sezonie poduszka MINKYw wersji dla chłopca oraz dziewczynki!

Poduszka dwustronna Vito & Bella.
Poduszka dwustronna Vito & Bella.

Jak bezpiecznie zrobić zakupy?

W trosce o bezpieczeństwo klientów, nasze sklepy stacjonarne pozostają zamknięte do odwołania. Jak w tej sytuacji zdobyć produkty Vito Team? Zapraszamy na bezpieczne zakupy w naszym sklepie internetowym vitoshop.pl . Znajdziecie tam szalone promocje, które trwają przez cały tydzień. Ponadto do każdego zamówienia dołączana jest nowa karta z autografem Vito i Belli!

Odwiedź także nasze kanały na YouTubie:

Spędziliśmy 24 godziny na tratwie! Vito Youtube.
Tego się nie spodziewaliśmy! Kitty Bella Youtube.

Zobacz inny artykuł: