fbpx

MAGAZYNY „VITO TEAM” W EPICKIM ZESTAWIE

  • 28 lipca 2020

Mamy wspaniałą wiadomość dla miłośników magazynu „Vito Team”! Stworzyliśmy  pakiet, w którym znajdują się archiwalne numery gazetki, karty kolekcjonerskie i plakaty – wszystko to w rewelacyjnej cenie, przystępnej dla każdego.

  1. – co to takiego?
  2. Dlaczego warto kupić pakiet 11 numerów „Vito Team”?
  3. Gdzie można kupić pakiet „Vito Team”?

Pakiet 11 numerów „Vito Team” – co to takiego?

„Vito Team” to magazyn poświęcony głównym bohaterom kanału Vito Minecraft. W środku znajdują się wartościowe artykuły skierowane do dzieci i młodzieży. Magazyn jest bogaty w treści edukacyjne, ciekawostki związane z grami Roblox oraz Minecraft. Nie brakuje w nim także znakomitych zadań, które pobudzą szare komórki i zachęcą dzieci do nauki w formie zabawy.

W pakiecie promocyjnym znajduje się:

• 11 numerów magazynu „Vito Team” z sezonu pierwszego;

• 5 losowych gigaplakatów B2;

• 55 kart kolekcjonerskich;

• kolorowanka;

• łamigłówka.

Magazyn Vito Team
Magazyn “Vito Team”

Dlaczego warto kupić pakiet 11 numerów „Vito Team”?

To ostatnia szansa na zakup wszystkich archiwalnych numerów magazynu „Vito Team”. Niektóre numery czasopisma z sezonu pierwszego nie będą już dostępne w sprzedaży. Wyjątkowa cena! Koszt pakietu to jedynie 49,99 zł. Magazyn „Vito Team” z pewnością umili czas wszystkim miłośnikom Vito i Belli.

Gdzie można kupić zestaw „Vito Team”?

Pakiet 11 numerów „Vito Team” będzie dostępny w sprzedaży od 27 lipca w salonach Empik oraz w sklepie internetowym www.vitoshop.pl .

Zachęcamy do zakupu i życzymy epickiej lektury!

Zobacz więcej: