fbpx

TORNISTER vs PLECAK SZKOLNY

  • 4 sierpnia 2020

Wielu rodziców staje przed dylematem, który z produktów wybrać dla swojej pociechy. Nie brakuje zwolenników tornistrów, jak i tych, których bardziej przekonują plecaki. Wybór odpowiedniego produktu w dużej mierze zależy od tego, ile waży tornister bądź plecak i jak układają się one na plecach dziecka.

  1. TORNISTER VITO i BELLA – SZKOŁA 2020/2021
  2. PLECAK VITO i BELLA – SZKOŁA 2020/2021
  3. TORNISTER CZY PLECAK?

TORNISTER VITO i BELLA – SZKOŁA 2020/2021

Tornistry bardzo często kojarzone są jako duże i ciężkie ze względu na swoją budowę oraz usztywnienia. Nic bardziej mylnego. W naszym sklepie internetowym dostępny jest tornister Vito i Bella szkoła 2020/2021 i zapewniamy, że jest on wyjątkowo poręczny. Ze względu na swoje wymiary będzie idealny dla pierwszoklasistów. Drobne dzieci bez problemu poradzą sobie z jego noszeniem. Nie oznacza to wcale, że przez to jest mniej pojemny. Bez obaw pomieści wszelkie potrzebne książki oraz artykuły szkolne.

Tornister doskonale sprawdzi się także u uczniów starszych klas, którzy cenią sobie wygodę.  Posiada usztywnione, ergonomiczne i wyprofilowane plecy oraz szelki, a także usztywniony spód, co gwarantuje komfort noszenia.

Ogromnym plusem jest duża komora oraz boczne kieszenie, które ułatwią przechowywanie i pomogą w utrzymaniu porządku.  Liczne kieszenie i przegrody sprawiają także, że ciężar zostaje równomiernie rozłożony.

Bardzo ważne jest, aby dziecko było widoczne w drodze do szkoły. Tornister od Vito Team posiada elementy odblaskowe, które zapewnią bezpieczeństwo Twojej pociechy.

Dla dzieci niezwykle ważne są kwestie estetyczne, chętniej wybierają produkt z grafikami swoich idolów. Ponadto zamek każdej kieszeni zakończony jest pullerem (brelokiem) z logo Vito Team. Grafiki znajdujące się na naszym tornistrze przedstawiają ulubionych bohaterów załogi Vito i sprawią, że każdy uczeń nie będzie mógł doczekać się kolejnego dnia w szkole! Produkt posiada uniwersalny kolor oraz wzór, sprawdzi się zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca.

PLECAK VITO i BELLA – SZKOŁA 2020/2021

Jest nieco większy od tornistra, doskonale sprawdzi się dla uczniów starszych klas. Ma wzmocnione i pokryte miękką pianką plecy. Produkt ten będzie pomocny w noszeniu szkolnych ciężarów przez uczniów. Plecak posiada liczne kieszenie i przegrody, z pewnością pomieści niezbędne artykuły szkolne.

Regulowane szelki umożliwiają dostosowanie plecaka do wzrostu dziecka. Pamiętajmy, że odpowiednio dobrany plecak to ten, który przylega do ciała, nie odstaje i nie opada w dół.

Podobnie jak tornister, jest wodoodporny – wykonany z materiału odpornego na przemakanie. Nie musimy zatem obawiać się, że książki i zeszyty przemokną podczas deszczowej pogody. Znajdują się na nim także elementy odblaskowe, gwarantujące bezpieczeństwo na drodze.

Plecak Vito i Bella szkoła 2020/2021 jest dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych, dla chłopca oraz dziewczynki. Posiada przyjemne grafiki z Vito, Bellą oraz ich przyjaciółmi. Zamek głównej komory zakończony jest pullerem (brelokiem) z logo Vito Team.

TORNISTER CZY PLECAK?

Na to pytanie należy odpowiedzieć sobie indywidualnie. Niezależnie od tego, czy wybierzemy tornister, czy plecak, warto zwrócić uwagę na jakość wykonania produktu i dopasowania do wzrostu i wagi dziecka.  Dokonując wyboru, sprawdźmy także ilość przegródek, długość szelek i to, czy jest możliwość ich regulacji.

Tornister jest odpowiednio usztywniony i dzięki niemu uczeń nie będzie miał problemu z utrzymaniem prawidłowej postawy, a książki i zeszyty nie będą uwierały go w plecy. Wybierając ten produkt, pamiętajmy, aby tornister nie był szerszy ani dłuższy niż plecy dziecka. Prawidłowo dobrany powinien kończyć się na wysokości ramion.

Plecak na pewno będzie nieco lżejszy. Zwróćmy uwagę, aby był dopasowany do wzrostu dziecka, nie powinien opadać w dół. Prawidłowo dobrany to taki, który przylega do pleców. Plecak od Vito Team jest solidnie wykonany, wygodny i profilowany.

W naszym sklepie internetowym dostępne są wyjątkowe zestawy szkolne, w których oprócz plecaka i tornistra znajdują się pozostałe niezbędne artykuły szkolne, które tworzą idealną wyprawkę szkolną.  https://vitoshop.pl/szukaj?q=pakiet+szkolny