fbpx

ZANIM KUPISZ PLECAK ZNANEJ MARKI PRZECZYTAJ TEN ARTYKUŁ

  • 2 sierpnia 2020

PLECAKI I TORNISTRY SZKOLNE – JAKIE WYBRAĆ?

Przed rozpoczęciem roku szkolnego wielu rodziców zastanawia się, jaki plecak lub tornister wybrać dla swojego dziecka. Przy zakupie liczą się nie tylko cena i jakość wykonania danego produktu, ale również atrakcyjny wygląd. Jaki plecak szkolny i tornister będzie najlepszy dla fana gier Minecraft i Roblox? Gdzie Jak na tle konkurencji prezentują się produkty z Vito Shopu? Zachęcamy do krótkiej lektury.

  1. Producenci plecaków i tornistrów szkolnych.
  2. Jakość i bezpieczeństwo plecaków i tornistrów.
  3. Porównanie plecaków i tornistrów szkolnych.
  4. Plecak i tornister dla fana Minecrafta i Robloxa.

Producenci plecaków i tornistrów szkolnych

Na rynku istnieje sporo producentów plecaków i tornistrów szkolnych. Celem rodziców jest wybór produktu wytrzymałego, atrakcyjnego dla dzieci oraz bezpiecznego. Warto wspomnieć, że plecaki Vito i Bella produkuje firma Paso, która jest jedną z najsolidniejszych firm w branży. Jeśli Twoje dziecko wymarzyło sobie plecak i tornister w stylu Minecraft i Roblox, to świetnie trafiłeś! Posiadamy kolorowe propozycje zarówno dla chłopców, jak i dziewczynek. Aby przeczytać artykuł, w którym dowiesz się, z czego składa się wyprawka szkolna 2020/2021 od Vito Team, kliknij TUTAJ.

Jakość i bezpieczeństwo plecaków i tornistrów

Powinieneś wybrać plecak duży czy mały? Ponad połowa dzieci skarży się na bóle pleców i stawów, które spowodowane są noszeniem nieodpowiedniego plecaka i tornistra oraz wagą artykułów i podręczników szkolnych. Ważne jest, aby wybrać produkt, który nie będzie obciążał kręgosłupa. Plecak i tornister do zerówki, pierwszej, drugiej czy trzeciej klasy powinien być lekki i wygodny. Warto zwracać uwagę na szelki, których regulowana długość powinna być dopasowana do wzrostu dziecka.  Górna powinna znajdować się na wysokości ramion, a dolna – na wysokości miednicy. Waga plecaka nie powinna przekraczać 0,5 kg, a tornistra – 1 kg. Plecaki i tornistry Vito Team są porządnie wykonane i spełniają powyższe warunki, a do tego posiadają ergonomiczne i wyprofilowane plecy, które chronią odcinek lędźwiowy. Dodatkowo elementy odblaskowe zapewnią Twojemu dziecku widoczność na drodze.

Plecak szkolny
Plecak szkolny dla dziewczynki.

Porównanie plecaków i tornistrów szkolnych

Jeśli chcesz porównać ze sobą produkty różnych firm i wybrać odpowiedni plecak czy tornister dla swojego dziecka, możesz skorzystać z rankingu – https://tiny.pl/7fbxg. Przy każdej pozycji widnieje link, który prowadzi do sklepu i pełnego opisu. Klient może również porównać ceny poszczególnych plecaków i tornistrów szkolnych, po czym wybrać odpowiedni. Ile kosztuje wyprawka szkolna? Wartość wielu plecaków z powyższej listy oscyluje w granicach 200 lub 300 złotych, podobnie jak tornistrów. Wartość produktów dostępnych w sklepie internetowym Vito Shop jest zdecydowanie konkurencyjna w stosunku do innych firm. Za cenę podobną jak u innych producentów Vito Team oferuje pełną wyprawkę szkolną, czyli plecak i tornister z wyposażeniem, na które składają się: zeszyty, bidon, śniadaniówka, worek, piórnik z wyposażeniem, itd.

Plecak i tornister dla fana Minecrafta i Robloxa

Bezpieczeństwo nie jest jedyną ważną rzeczą przy wyborze odpowiedniego plecaka i tornistra szkolnego. Ważne jest to, aby produkt spełniał oczekiwania Twojego dziecka. Oprócz tego, że powinien być wygodny, musi być również kolorowy! Najlepiej, gdyby plecak i tornister ozdabiały ulubione postacie dzieci. Cała wyprawka szkolna od Vito Team to mnóstwo wzorów związanych z Minecraftem i Robloxem. Każdy fan Vito i Belli z pewnością będzie zadowolony ze wszystkich produktów znajdujących się w zestawie. Do tego warto dodać elementy bezpieczeństwa jak odblaski i wyprofilowane plecy, które sprawiają, że tania wyprawka szkolna od Vito Team to idealny pakiet szkolny dla Twojego dziecka.

Przeczytaj więcej:

Wyprawka 300+
Wyprawka Szkolna 2020/2021