fbpx

VITO SHOP I BELLA STYLE W WARSZAWIE!

  • 23 czerwca 2020

Ekipa Vito Team postanowiła po raz drugi odwiedzić Warszawę ze swoim stoiskiem sklepowym. W tamtym roku mobilne sklepy Vito Shop i Bella Style pojawiły się również w takich miastach, jak: Mielno, Poznań, Zabrze i Gdańsk. Czy i tym razem fani Vito i Belli pojawią się tłumnie? 

  1. Czym jest pop-up store?
  2. Kiedy pojawią się sklepy?
  3. W którym miejscu pojawią się sklepy?
  4. Co można kupić w Vito Shop i Bella Style? 
  5. Czy Vito i Bella będą w Warszawie?
Vito Shop i Bella Style w Warszawie
Vito Shop i Bella Style w Warszawie

Czym jest pop-up store?

Pop-up store to sklepy, które działają jedynie przez określony czas. Mogą to być mobilne stoiska sklepowe, które łatwo jest przenieść w inne miejsce. Dzięki sklepom pop-up store klienci danej marki mogą dotrzeć do ulubionych produktów w miastach, gdzie na co dzień nie funkcjonują sklepy stacjonarne. Nasz pop-up store z artykułami ze sklepów Vito Shop i Bella Style to gratka dla fanów Vito i Belli! Po raz pierwszy pojawiliśmy się z naszym namiotem w Warszawie podczas „Vito i Bella Show”, które odbyło się w hali Torwar.

Kiedy pojawią się sklepy?

Sklepy Vito Shop i Bella Style pojawią się w Warszawie już w ostatni weekend czerwca, tj. w sobotę i w niedzielę (27 i 28 czerwca). Będą one dostępne dla klientów w godzinach od 10 do 20

W którym miejscu pojawią się sklepy?

Namiot, pod którym pojawią się stoiska sklepowe Vito Shop oraz Bella Style, stanie na parkingu przy Centrum Handlowym M1 Marki w Warszawie. Obiekt znajduje się przy ulicy Piłsudskiego 1. Rozmiary namiotu sprawią, że bez problemu zostanie zauważony nawet z dużej odległości.

Vito Shop i Bella Style w Warszawie
Vito Shop i Bella Style w Warszawie

Co można kupić w Vito Shop i Bella Style?

W sklepach Vito Shop i Bella Style kupisz wiele różnych produktów dla dzieci, m.in.: koszulki, bluzy, czapki, kubki, breloki, czasopismo „Vito Team”, Niezbędnik Belli i wiele innych gadżetów. Sprawdź naszą ofertę na www.vitoshop.pl. W Warszawie zachęcamy do korzystania z kart płatniczych.

Czy Vito i Bella będą w Warszawie?Czy jest szansa na to, by zrobić sobie zdjęcie z Vito i Bellą oraz chwilę z nimi porozmawiać? Z pewnością wielu fanów chce znać odpowiedź na to pytanie. Z przykrością informujemy, że popularni youtuberzy nie pojawią się w Warszawie. Pamiętaj jednak, że masz szansę zdobyć ich autograf, kupując nasze produkty (liczba autografów jest ograniczona). Dodatkowo będziesz mógł pozować do zdjęć na tle specjalnej ścianki z podobiznami Vito i Belli.

Vito Shop i Bella Style w Warszawie