fbpx

VITO SHOP I BELLA STYLE NAD MORZEM!

  • 23 czerwca 2020
Vito Shop nad morzem

Ekipa Vito Team postanowiła po raz drugi odwiedzić polskie wybrzeże ze swoim stoiskiem sklepowym, a konkretnie – Mrzeżyno i Pogorzelicę. W tamtym roku mobilny sklep Vito Shop i Bella Style pojawił się również w Mielnie. Czy i tym razem fani Vito i Belli pojawią się tłumnie? 

  1. Czym jest pop-up store?
  2. Kiedy pojawią się sklepy?
  3. W którym miejscu pojawią się sklepy?
  4. Co można kupić w Vito Shop i Bella Style? 
  5. Czy Vito i Bella pojawią się nad morzem?
Vito i Bella nad morzem
Vito Shop i Bella Style nad morzem

Czym jest pop-up store?

Pop-up store to sklepy, które działają jedynie przez określony czas. Mogą to być mobilne stoiska sklepowe, które łatwo jest przenieść w inne miejsce. Dzięki sklepom pop-up store klienci danej marki mogą dotrzeć do ulubionych produktów w miastach, gdzie na co dzień nie funkcjonują sklepy stacjonarne. Nasz pop-up store z artykułami ze sklepów Vito Shop i Bella Style to gratka dla fanów Vito i Belli! Po raz pierwszy pojawiliśmy się z naszym namiotem w Warszawie podczas „Vito i Bella Show”, które odbyło się w hali Torwar. Do tej pory odwiedziliśmy również Poznań, Zabrze, Gdańsk, Kraków i wspomniane Mielno.

Kiedy pojawią się sklepy?

Sklep z produktami z Vito Shop i Bella Style pojawi się 15 sierpnia w Mrzeżynie, a w Pogorzelicy – 16 sierpnia. Będzie on dostępny dla klientów od godziny 10 aż do ostatniego klienta

W którym miejscu pojawią się sklepy?

Namiot, pod którym pojawi się stoisko sklepowe Vito Shop oraz Bella Style, stanie przy Hotelu Zalewskim w Mrzeżynie oraz przy hotelu Sandra SPA w Pogorzelicy. Obiekty znajdują się tuż przy plaży. Rozmiary namiotu sprawią, że bez problemu zostanie zauważony nawet z dużej odległości.

Vito Shop i Bella Style w Warszawie
Vito Shop i Bella Style w Warszawie

Co można kupić w Vito Shop i Bella Style?

W sklepach Vito Shop i Bella Style kupisz wiele różnych produktów dla dzieci, m.in.: koszulki, bluzy, czapki, kubki, breloki, artykuły szkolne, ręczniki plażowe, czasopismo „Vito Team”, Niezbędnik Belli i wiele innych gadżetów. Sprawdź naszą ofertę na www.vitoshop.pl i www.bellastyle.pl. W Mrzeżynie i Pogorzelicy zachęcamy do korzystania z kart płatniczych.

Czy Vito i Bella będą w Mrzeżynie i Pogorzelicy?

Czy jest szansa na to, by zrobić sobie zdjęcie z Vito i Bellą oraz chwilę z nimi porozmawiać? Z pewnością wielu fanów chce znać odpowiedź na to pytanie. Z przykrością informujemy, że popularni youtuberzy nie pojawią się nad morzem. Pamiętaj jednak, że masz szansę zdobyć ich autograf, kupując nasze produkty (liczba autografów jest ograniczona). Dodatkowo będziesz mógł pozować do zdjęć na tle specjalnej ścianki z podobiznami Vito i Belli. Istnieje również szansa, że spotkasz pluszowe wersje swoich ulubionych bohaterów.

Vito Shop i Bella Style w Warszawie