fbpx

Wakacje 2020 – czy będą normalne?

  • 4 czerwca 2020

Wielkimi krokami zbliża się termin wakacji! Tegoroczne będą trochę inne niż wszystkie. Wygląda na to, że będziemy musieli spędzić je w naszym kraju, a to ze względu na światową sytuację zdrowotną. Gdzie pojechać na wakacje? Jak się do nich przygotować? Co zabrać ze sobą w podróż? Na te i inne pytania odpowiedzi znajdziesz w niniejszym artykule.

  1. Czy wakacje 2020 się odbędą?
  2. Maseczki i ograniczenia.
  3. Gdzie spędzić wakacje 2020?
  4. Co zabrać ze sobą?

Czy wakacje 2020 się odbędą?

Wszystko wskazuje na to, że polskie granice zostaną całkowicie otwarte w lipcu. Wakacje w 2020 roku oficjalnie rozpoczynają się 26 czerwca, ale nieoficjalnie trwają już pewien czas. Zdecydowana większość Polaków spędzi wakacje w kraju, co pozytywnie wpłynie na rynek turystyczny. Wakacje 2020 odbędą się i będą całkiem normalne, jednak należy pamiętać o wciąż panującym koronawirusie i reagować na każdą niepokojącą sytuację.

Maseczki i ograniczenia

Czy wakacje będą bez maseczek? Przed nami upały i nikt nie wyobraża sobie noszenia maseczek na plaży. Mimo zniesienia obowiązku zakrywania twarzy na co dzień, nadal obowiązuje on w przestrzeniach publicznych, takich jak autobusy, tramwaje i sklepy spożywcze. Pamiętajmy również o zalecanych odstępach od innych ludzi. Mniej osób może usiąść także w restauracji. To dobra okazja, by zaopatrzyć się w ochronne maseczki dla dzieci od Vito Team. Posiadamy wiele wzorów w różnych kolorach. Zapraszamy na www.vitoshop.pl.

Gdzie spędzić wakacje 2020?

Już w artykule „WAKACJE! Co, jak, gdzie?” przedstawialiśmy nasze propozycje na wakacje 2020. Z racji tego, że wyjazd za granicę będzie nieco utrudniony, warto spędzić ten czas w naszym kraju. Należy pamiętać, że Polska to także wiele atrakcyjnych miejsc do wypoczynku. Wakacje w górach? Proszę bardzo! Wakacje nad jeziorem? Jak najbardziej! A może wakacje nad morzem? Nie ma problemu! Każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Pamiętajmy, że ogranicza nas jedynie wyobraźnia. Również dziś, nawet w obliczu światowej pandemii, możemy zaplanować i zrealizować fantastyczne wakacje dla dzieci!

Co zabrać ze sobą?

Z pewnością wiele osób zastanawia się, co zabrać ze sobą na wakacje. Najczęściej to nasze dzieci nie mogą zdecydować się, co spakować do plecaka. Przed wyjazdem warto sprawdzić pogodę, aby żadne warunki nie mogły nas zaskoczyć na miejscu. Lista podstawowych rzeczy na wakacje, to m.in.: dokumenty, apteczka, ładowarka do telefonu, kremy z filtrem, odpowiednie ubrania i mapa. Jeśli nie chcemy, by upał zaszkodził naszemu zdrowiu, warto zabrać ze sobą nakrycie głowy, szczególnie dla naszych dzieci. Tak się składa, że sklepy Vito Shop oraz Bella Style (www.bellastyle.pl) posiadają w swojej ofercie czapki z daszkiem. Nasze produkty skutecznie chronią przed słońcem oraz dopełniają garderobę wielbiciela Vito i Belli.

czapa Vito Team, Vito Shop
czapa Vito Team, Vito Shop

Coś, czego nie może zabraknąć podczas wypoczynku z rodziną nad morzem lub jeziorem, to ręcznik plażowy. Proponujemy ręcznik dla dzieci o wymiarach 140 x 70 cm, dostępny  w kilku wariantach kolorystycznych. To idealna okazja, by spotkać fana Vito i Belli wśród plażowiczów i spróbować się z nim zaprzyjaźnić! 

Ręcznik Vito Team, Vito Shop
Ręcznik Vito Team, Vito Shop

Zdarza się, że Twoje dziecko często gubi różne rzeczy? Vitoshop od dawna ma w swojej ofercie nie tylko plecaki szkolne, ale także plecaki turystyczne. W podróży lub na wakacjach świetnie sprawdzą się również nerki oraz worki dla dzieci, dostępne w kolorach dla chłopca i dziewczynki. Wakacje 2020 dla fana Vito i Belli zapowiadają się wyjątkowo! Sprawdź nasz asortyment w obu sklepach.

Worek Tsunami, Vito shop
Worek Tsunami, Vito shop

Ostatnia ważna rzecz: dopilnuj, by Twoje dziecko nie zapomniało wysłać wakacyjnej pocztówki z podróży do przyjaciół lub kogoś z rodziny. Zestaw 10 pocztówek w bardzo atrakcyjnej cenie znajdziesz w naszym sklepie internetowym. Życzymy Wam aktywnych i bezpiecznych wakacji 2020!

Pocztówki Vito i Bella, Vito Shop
Pocztówki Vito i Bella, Vito Shop

Odwiedź także nasze kanały na YouTubie:

FASHION FAMOUS DLA ZWIERZAKÓW!
MINECRAFT – POMNIK VITO CHALLENGE

Zobacz inny artykuł:

Wywiad z Vito i Bella
WAKACJE! co, jak, gdzie?