fbpx

Vito Tsunami Run

 • 2 kwietnia 2020
vitorun

Gra mobilna Vito Tsunami Run cieszy się dużą popularnością wśród fanów kanału Vito Minecraft. Ile osób pobrało grę? Statystyki pokazują, że aż kilkaset tysięcy! Autorzy gry nie spoczywają na laurach
i wciąż wprowadzają nowe aktualizacje, a wśród nich: mapy do gry, nowe przedmioty oraz postacie! Dowiedz się, co nowego spotka Cię w Vito Tsunami Run, a także zwróć uwagę na nasze porady
i wskazówki dla graczy.

 1. Jak zagrać w Vito Tsunami Run?
 2. Nowe mapy i przedmioty
 3. Nowa postać
 4. Porady dla graczy
 5. Czy gra Vito Tsunami Run jest bezpieczna?

Jak zagrać w Vito Tsunami Run?

Jeśli nasza gra jest dla Ciebie nowością, spieszymy z wyjaśnieniem. Vito Tsunami Run to zręcznościowa gra mobilna dla dzieci, stworzona przez youtubera Vito oraz specjalistów w tej dziedzinie. Co najważniejsze – jest darmowa! Zapłacisz tylko za opcjonalne dodatki, które mogą urozmaicić rozgrywkę. Jak zagrać w Vito Tsunami Run? Potrzebujesz do tego smartfona. Gra dostępna jest w systemach Android oraz iOS. Jak pobrać Vito Tsunami Run? Znajdziesz ją w sklepie Google Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=com.IgnitionInteractive.VitoTsunamiRun&hl=pl), a także w App Store (https://apps.apple.com/pl/app/vito-tsunami-run/id1501721032). Na czym polega? Musisz jak najdłużej uciekać przed falą tsunami, pokonując najróżniejsze przeszkody i zbierając niezbędne przedmioty, np. nasze monety – Vitcoiny.

Nowe mapy i przedmioty

Gra Vito Tsunami Run na początku oferowała graczom tylko jeden świat, w ramach którego mogą się oni poruszać. Postać znajdowała się w środku wielkiej dżungli, skakała na bloki i platformy, co jakiś czas omijając nurt rzeki. Po aktualizacji na graczy czeka nowa mapa! Jest tu naprawdę gorąco! Akcja dzieje się w jaskini, która wygląda jak wymiar w Minecrafcie – Nether. Jest tu bardzo dużo ognia oraz lawy, która goni naszą postać zamiast fali tsunami. Trzeba uważać także na nowe przeszkody, jak np. spadające na głowę stalaktyty. Sprawdź sam, jak wygląda całkiem nowa rzeczywistość w Vito Tsunami Run, oglądając odcinek na kanale Vito Minecraft w serwisie YouTube. Znajdziesz go pod tym linkiem –

https://www.youtube.com/watch?v=Bkf-ZddX3Lg

Wspomniany już update wprowadził do gry nie tylko nowy świat, ale także nowe przedmioty. Można do nich zaliczyć bazy, których zbudowanie jest konieczne do tego, aby odblokować nowe mapy. Za każdym razem rozgrywka zaczyna się z miejsca, w którym stoi nasza baza. Aby ją postawić, musisz posiadać odpowiednią liczbę Vitcoinów. Dopiero, gdy zbudujesz wszystkie dostępne na danej mapie, dostaniesz przepustkę do kolejnego biomu. Wokół Twojego domku mogą pojawić się także: miejsca na ognisko lub grille różnego rodzaju. Oprócz budowli i rzeczy, które możesz zbudować, nowa aktualizacja wprowadza także epickie czapki i latawce, będące atrybutami Twojej postaci. Te i inne dodatki możesz znaleźć w sklepie znajdującym się w menu gry.

Nowa postać

Pierwszą postacią, którą można było poruszać się w naszej grze mobilnej, był oczywiście Vito. Naturalną rzeczą było wprowadzenie do rozgrywki kolejnych bohaterów znanych ze świata Vito Team. Kim jest nowa postać? Ta informacja z pewnością ucieszyła wszystkie fanki Vito Team. To Bella! Jej skin jest dopracowany do perfekcji! Posiada nawet kocie uszy! Zwróć uwagę na wygląd obu postaci – Vito i Bella mają niemal te same ubrania, jakie noszą w grze Minecraft!

Porady dla graczy

Nie wiesz, jak przejść dany poziom lub jak pokonać przeszkodę? Poniżej przygotowaliśmy protipy, czyli porady i wskazówki zarówno dla początkujących, jak i dla zaawansowanych graczy w Vito Tsunami Run. Pomogą one w zadaniach, które sprawiały Ci trudność, a także wpłyną na szybkość i jakość rozgrywki. Oto one:

 • Zbieraj magnesy, które przyciągną do Ciebie wszystkie Vitcoiny.
 • Nigdy nie skacz nad pająkiem, bo stracisz życie.
 • Gdy jesteś w górze, przesuń palec w dół ekranu, by szybko znaleźć się na dole.
 • Gdy po wykonaniu poprzedniej czynności spadniesz na muchomora, odbijesz się mocniej.
 • Skrzynki, krzaki, liany i pajęczyny spowalniają Twoją postać.
 • Im pokonana odległość jest dłuższa, tym Twoja postać porusza się szybciej.
 • Buduj bazy, aby dostać się do nowego świata.

Czy gra Vito Tsunami Run jest bezpieczna?

Oczywiście, że tak! Profesjonalny zespół czuwał nad tym, by nasza gra mobilna sprawiała dzieciom przyjemność, kojarzyła się z czymś pozytywnym i spełniała niezbędne standardy bezpieczeństwa. Vito Tsunami Run, w odróżnieniu od wielu gier komputerowych, jest wolna od przemocy, nie promuje agresji, a do tego jest pełna epickich kolorów i elementów rodem z bajkowego świata. Śmiało możesz polecić ją swojemu dziecku, a także zagrać w nią samemu!

Zobacz inny artykuł: